Audiobooki w Legimi teraz na wszystkie urządzenia z Androidem

Jak ten czas leci… 3 miesiące temu udostępniliśmy posiadaczom urządzeń Samsung książki w chmurze® z funkcją swobodnego przełączania się między formatem tekstowym i dźwiękowym. Od wczoraj taką możliwość mają właściciele innych smartfonów i tabletów, wyposażonych w system operacyjny Android. Usługa dostępna jest w abonamencie Legimi bez limitu+, czyli dla wszystkich, którzy zamówili pakiet Legimi bez limitu po 3 grudnia 2013 r., a także dla chcących dopiero poń sięgnąć (dostępny jest tutaj już od 32,99 zł z możliwością bezpłatnego testowania przez tydzień).

Co otrzymujemy w pakiecie bez limitu+? Całkiem sporo 😉

  • nieograniczony dostęp do 16 000 ebooków, a także ponad 500 audiobooków i kilku tys. książek z opcją odsłuchu w syntezatorze mowy
  • możliwość korzystania z książek w chmurze® nawet na 4 różnych urządzeniach (e-czytnik, smartfon, tablet, komputer) w ramach 1 abonamentu, co czyni go usługą iście rodzinną
  • tygodniowy okres próbny (a dla posiadaczy urządzeń Samsung trwający nawet 6 miesięcy, o ile aktywują abonament po pobraniu aplikacji w Galaxy Apps)
  • comiesięczny zwrot na konto Legimi równowartości 5 zł (w Klubie Mola Książkowego) do wykorzystania na przyszłe zakupy
  • możliwość wgrywania własnych ebooków, kupionych w innych księgarniach

Najważniejsze zostawiamy na koniec – nie trzeba już rozstawać się z książką, gdy akurat nie możemy czytać. Czas zamknąć aplikację na czytniku?  Nie ma problemu. Po prostu wsiadamy do samochodu, biegamy lub idziemy z niemowlakiem na spacer, uprzednio sięgnąwszy po smartfon i włączywszy wersję dźwiękową. Zaczniemy słuchać dokładnie w miejscu, w którym przerwaliśmy lekturę.

Kto jeszcze nie sięgnął po abonament bez limitu+, może bezpłatnie przekonać się, jak wygodne jest korzystanie z Legimi, aktywując okres próbny. Osoby posiadające aktywny pakiet z limitem słów muszą zakończyć aktualną subskrypcję, a następnie (po upływie najbliższego okresu rozliczeniowego) aktywować usługę bez limitu+.

Aby korzystać z wszystkich możliwości, jakie dają książki w chmurze® w Legimi, należy pobrać najnowszą wersję aplikacji, dostępną w Google Play.

Kategorie: Abonament Android Audiobooki Czytaj bez limitu E-booki Nowości Wydarzenia
Tagi: abonament na książki audiobooki Czytaj bez limitu ebooki Książki w chmurze słuchaj bez limitu Spotify dla książek